Náš tým

Lenka Kořínková a Cori

Zakladatelka Agility Nový Bydžov

Lucie Frýdová a Anny, Cecek, Joe

Lucka se začala věnovat agility v roce 2001 se svou pudlí fenečkou Ginnou (Graphit Ginna Galaxy Zebulon) na cvičáku v Hradci Králové ve Věkoších. Vyběhali třídu A3 a Ginna se stala A3Ch.. Mimo jiné se v juniorských letech staly holky Vícemistry Evropy v Belgii v kategorii jednotlivci Junioři (rok 2007), o tři roky dříve Mistři republiky mládeže v Třebíči (2004), a vyhráli spousty běhů na závodech. Teď v roce 2015 je již v důchodu a se svými krásnými 15 lety pořád čilá k světu. :D .. Aktuálně má border kolii Anything 4U od Zlatonosné říčky ( 1.3.2005 ), která nejen že je naprosto skvělý agiliťák, ale i výborný kamarád. Na mistroství republiky byli spolu s dalšími v družstvu 2. vícemistři republiky v Žamberku. Dále má jejího syna C.D. od Zlatonosné říčky ( 11.7.2008 ), který stále běhá v kategorii - A1, ale na nějakou dobu vypadl ze světa agility a teď se do něj opět vrací. A nejmladšího Joeho ( 20.4.2010 odhadován datum narození), který je z útulku a jeho původ není moc znám. Nejvíce je podobný k Parson russel teriér s pitbulem či dalmatinem :D ... Všichni běhají agility.

Původně vede agility jako instruktor na ZKO Nový Bydžov

Nově je spoluzakladatelkou a předsedou spolku Agility Bella z.s. se sídlem v Zachrašťanech

Zuzana Ortová a Rony

info o sobě brzy dodá :D

Vojtěch Haman, Lucie Štaierová a Miminako s Lumpem

Lucka se začala věnovat agility v roce 2011, kdy si s kamarádkami udělaly malý soukromý cvičák s vlastnoručně vyrobenými překážkami. Má trpasličího jezevčíka jménem Miminako (8.8.2012) a křížence (kokr, jezevčík) Lumpa (22.7.2007).

V roce 2014 se Lucka seznámila se svým nynějším přítelem Vojtou Hamanem, který začal s Miminakem běhat a hned si zkusili neoficiální závody v Pňově. Jejich zatím největší úspěch je 5. Místo v jumpiádě na závodech v Novém Bydžově, které se ale nevyhlašuje (bohužel :-D). Od podzimu roku 2015 Vojta začíná trénovat i s Lumpem. Tak uvidíme, jaké výsledky všichni budou mít.

Nyní trénují pod vedením Lucky Frýdové.


1 | 2 >>